Знайти молярну масу газу, якщо його густина за воднем дорівнює 15.​


Ответы на вопрос

Отвечает Деревянкина Юля.

Ответ:

Формула відносної густини

D=M1÷M2

Будемо знаходити молярну масу газу:

M1=D×M2=15×2=30