Молекула речовини містить: а) 1 атом Гідрогену й 1 атом Хлору; б) 2 атоми Гідрогену й 1 атом

Сульфуру; в) 1 атом Карбону й 4 атоми Гідрогену. Напишіть формули цих речовин, обчисліть їхні відносні молекулярні маси.

Ответы на вопрос

Отвечает Закинов Саша.

а) HCl

Mr(HCl) = 1 + 35,5 = 36,5

б) H2S

Mr(H2S) = 1×2 + 32 = 34

в) CH4

Mr(CH4) = 12 + 1×4 = 16