Помогите решить: Визначити число атомів, що міститься у кисні масою 6,4г.


Ответы на вопрос

Отвечает Жеткизгенова Зарина.

Ответ:

Дано

m(O2) = 6,4 г

M(O2) = 32 г/моль

Na = 6,02*1023 1/ молекул

Найти

N(O2)

n(O2) = m / M = 6,4 г / 32 г/моль= 0,2 моль

N(O2) = Na *n = 6,02*1023 0,2 моль = 1,2*10 23

молекул