1. Відносна густина деякого газу за повітрям 4,41. Визначте відносну густину його за гелієм. ​


Ответы на вопрос

Отвечает Андриянова Ольга.

Розв'язок:

Dповітря(газу) = M(газу)/M(повітря) = M(газу)/29 г/моль = 4,41

M(газу) = 29·4,41 = 127,89 г/моль

Dhe(газу) = M(газу)/M(He)

Dhe(газу) = 127,89/4 г/моль = 31,97

Відповідь: 31,97