Обчисліть: а) відносну густину кисню за гелієм; б) відносну густину вуглекислого газу за повітрям;

в) густину азоту (н.у.) ; г) молярну масу газу, відносна густина якого за повітрям становить 2. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Борисович Станислав.

а)D=Mr(O2):Mr(He)=32:4=8

б)D=Mr(CO2):Mr(пов.)=44:29=1,5172

в)плотность 1,2506 кг/м³ (при н. у.).

г)M=29×2=58г/моль