Допоможіть, будь ласка! вкажіть суму індексів у сполуці С3Н7ОН​


Ответы на вопрос

Отвечает Агалиев Андрей.
Сполука С3Н7ОН містить 11 атомів, тому її індексна сума буде дорівнювати:

(3 x індекс С) + (7 x індекс H) + (1 x індекс O)

Індекси вуглецю (C), водню (H) та кисню (O) відповідно становлять 3, 7 та 1. Тому, підставивши ці значення до формули, отримаємо:

(3 x 6) + (7 x 1) + (1 x 8) = 18 + 7 + 8 = 33

Таким чином, індексна сума сполуки С3Н7ОН дорівнює 33.