1. Обчислити відносну густину за воднем: а) кисню 02. б) азоту N2, в) Сульфур (IV) оксиду 2.

Обчислити кількість речовини амоніаку NH3 об'ємом 1,12 л.

Ответы на вопрос

Отвечает Завалей Дарья.
1.

DH2 ( O2) -M O2/M H2= 32/2=16 г/моль

DH2 ( N2) - M N2/M H2= 28/2= 14г/моль

DH2 ( SO2) -M SO2/M H2= 64/2= 32г/моль

2.
V(NH3) = 1,12л
n ( NH3) = V/Vm = 1,12/22,4 = 0,05 моль