Для приготування розчину масою 1000 г, у якому масова частка натрій хлориду становить 25%, скільки

необхідно взяти води та солі

Ответы на вопрос

Отвечает Кусайн Биржан.

Ответ:

Маса натрій хлориду у розчині буде дорівнювати 25% від маси розчину:

0.25 * 1000 г = 250 г

Отже, у 1000 г розчину потрібно взяти 250 г натрій хлориду і 750 г води.

Зверніть увагу, що масова частка солі та води у розчині дорівнює:

маса солі / маса розчину = 250 г / 1000 г = 0.25 = 25%

маса води / маса розчину = 750 г / 1000 г = 0.75 = 75%