Установи об'єм кисню, що витратиться на спалювання 6,2 моль гліцеролу. Фастом пж


Ответы на вопрос

Отвечает Тлегенов Даурен.

Дано:

n(C3H5(OH)3) = 6,2 моль

Знайти:

V(O2) - ?

Розв'язання:

1) 2C3H5(OH)3 + 7O2 → 6CO2 + 8H2O;

2) n(O2) = n(C3H5(OH)3) * 7 / 2 = 6,2 * 7 / 2 = 21,7 моль;

3) V(O2) = n(O2) * Vm = 21,7 * 22,4 = 486,08 л.

Відповідь: Об'єм O2 становить 486,08 л.