З розчину солі масою 400 г із масовою часткою розчиненої речовини 7 % випарили всю воду. Визначте

масу солі, що залишилася після випаровування води.

Ответы на вопрос

Отвечает Хаскина Вероника.

Дано:

m р-ну(солі) = 400 г

ω(солі) = 7%

Знайти:

m(солі) - ?

Розв'язання:

1) m(солі) = ω * m р-ну / 100% = 7% * 400 / 100% = 28 г.

Відповідь: Маса солі становить 28 г.