2.Знайдіть масові частки елементів у оксиді OF2 (2 бали).​


Ответы на вопрос

Отвечает Вековшинина Дарья.

Масові частки елементів у оксиді OF2 можна знайти, визначивши молекулярну масу сполуки та масову частку кожного елемента в молекулі.

Молекулярна маса OF2:

O - 1 * 16.00 = 16.00

F - 2 * 19.00 = 38.00

Загальна молекулярна маса OF2 = 16.00 + 38.00 = 54.00 г/моль

Масова частка кисню:

(16.00 г/моль O / 54.00 г/моль OF2) * 100% ≈ 29.63%

Масова частка фтору:

(2 * 19.00 г/моль F / 54.00 г/моль OF2) * 100% ≈ 70.37%

Отже, масова частка кисню в OF2 становить близько 29.63%, а масова частка фтору - близько 70.37%.