Допоможіть будь-ласка!!! хімія, 8 класс.задача: В результаті спалювання 5,4 г тривалентного

металу утворився його оксид масою 10.2г. Який це метал?​

Ответы на вопрос

Отвечает Арифуллина Эмилия.

Ответ:

5.4 г 10.2 г

4X+3O2=2X2O3

4x 4x+96

(x - M(X))

5.4/4x=10.2/4x+96

40.8x = 21.6x + 518.4

19.2x = 518.4

x ≈ 27

X - Al.