Приготувати розчин масою 120г з масовою часткою 25%


Ответы на вопрос

Отвечает Свирко Александра.

Ответ:

Объяснение:

m(реч-ни) = m(р-ну) * w(реч-ни) : 100% = 120 * 25% : 100% = 30 г

m(Н2О) = m(р-ну) - m(реч-ни) = 120 - 30 = 90 г