СРОЧНО!!! Складіть рівняння реакцій, що відображають перетворення за схемами: SO2↪️H2SO3 ->

Na2SO3-> NaCI CaCO3-> CaO -> Ca(OH)2-> Cas

Ответы на вопрос

Отвечает Драгунов Артур.

Ответ:

1 цепочка S+O2=SO2 SO2+H2O=H2SO3 H2SO3+CaO=H2O+CaSO3 2 цепочка 2Ca+O2=2CaO CaO+H2O=Ca(OH)2