1. Закінчити рівняння реакцій:а) С3Н8 + О2 =  ;  б) С4Н10 + О2 =  ;  в) С3Н6 +

О2 =  ; г) С2Н2 + О2 =  ; 2. Складіть рівняння реакцій взаємодії: а) оцтової кислоти з калієм  ;  б) оцтової кислоти з барій гідроксидом ;  в) оцтової кислоти з натрій карбонатом ;   г) оцтової кислоти  з барій оксидом. 3. Який об'єм кисню  (н.у.) витратиться на спалювання 30л метану? Помогите пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Мельникова Настя.

Ответ: Ниже.

Объяснение:
1.

а) С3Н8 + О2 = CO2 + H2O

б) С4Н10 + О2 = CO2 + H2O

в) С3Н6 + О2 = CO2 + H2O

г) С2Н2 + О2 = CO2 + H2O

2.

а) CH3COOH + K = CH3COOK + H2

б) 2CH3COOH + Ba(OH)2 = Ba(CH3COO)2 + 2H2O

в) 2CH3COOH + Na2CO3 = 2CH3COONa + H2O + CO2

г) CH3COOH + BaO = Ba(CH3COO)2 + H2O

3.

Для відповіді на це запитання нам потрібно використати хімічну реакцію спалювання метану:

CH4 + 2O2 -> CO2 + 2H2O

За цією реакцією, один молекула метану потребує двох молекул кисню для повного спалювання. Отже, для спалювання 30 л метану нам потрібно:

30 л CH4 * (1 моль CH4 / 22.4 л CH4) * (2 моль O2 / 1 моль CH4) * (22.4 л O2 / 1 моль O2) = 60 л O2

Отже, для спалювання 30 л метану потрібно 60 л кисню (н.у.).