Обчисліть масу магнію у реакції окиснення магнію, якщо маса утвореного магній оксиду дорівнює 20г

Треба зараз зробити дам 40б Допоможіть

Ответы на вопрос

Отвечает Сомкина Ксения.

Дано:

m(MgO) = 20 г

Найти:

m(Mg) - ?

Решение:

2Mg + O2 => 2MgO

n=m/M

n(MgO) = 20/40 = 0,5 моль

n(MgO) = n(Mg) = 0,5 моль

m(Mg) = 0,5 × 24 = 12 г

Ответ: 12 г