Обчислити масу осаду Cu(OH)2 що утвориться внаслідок взаємодії Cu CL2 з 6 моль NaOH​


Ответы на вопрос

Отвечает Жаргалов Балдан.

Ответ:

За рівнянням реакції:

CuCl2 + 2NaOH → Cu(OH)2↓ + 2NaCl

Молярна маса CuCl2 = 134.45 г/моль. Молярна маса NaOH = 40.00 г/моль.

6 моль NaOH взаємодіють з 1 моль CuCl2. Тому, щоб взаємодіяти з 6 молями NaOH, потрібно 6/1 = 6 моль CuCl2.

Маса CuCl2 = кількість * молярна маса = 6 * 134.45 = 806.7 г.

Кількість Cu(OH)2, що утвориться:

CuCl2 + 2NaOH → Cu(OH)2↓ + 2NaCl

1 моль CuCl2 утворює 1 моль Cu(OH)2. Тому, щоб утворити Cu(OH)2 з 6 молями NaOH, потрібно також 6 моль Cu(OH)2.

Молярна маса Cu(OH)2 = (63.5 + 216 + 21) г/моль = 300.5 г/моль.

Маса Cu(OH)2 = кількість * молярна маса = 6 * 300.5 = 1803 г.

Таким чином, маса осаду Cu(OH)2 що утвориться внаслідок взаємодії Cu CL2 з 6 моль NaOH становить 1803 г.

Объяснение: