Тепловий насос працює за оборотним циклом Карно за температур t2 = 27°C i t 1= 67°С при

опалювальній продуктивності Q 1= 60кВт. Визначити витрату потужності, коефіцієнт опалювання циклу та зміну ентропії холодного джерела теплоти.​

Ответы на вопрос

Отвечает Феоктистова Настя.

Ответ:

За другим законом термодинаміки ефективність джерела тепла Карно визначається виразом:

η = 1 - T2/T1

де T1 і T2 відповідають зазначеним температурам в градусах Кельвіна: T1 = 67 + 273 = 340 K, T2 = 27 + 273 = 300 K.

Тому:

η = 1 - 300 / 340 = 0.118

Знайдемо витрату потужності за формулою ефективності:

η = Q1 / W

W = Q1 / η = 60 / 0.118 = 508.47 Вт

Зміну ентропії холодного джерела теплоти можна знайти за формулою:

ΔS2 = Q2 / T2 = -Q1 / T2

де Q2 - теплота, виділена при переході теплоносія від температури T1 до T2.

Тому:

ΔS2 = -Q1 / T2 = -60 / 300 = -0.2 Дж/К.

Отже, витрата потужності становить 508.47 Вт, коефіцієнт опалювання циклу дорівнює 0.118, а зміна ентропії холодного джерела теплоти становить -0.2 Дж/К.

Объяснение:

Чи можна найкращу відповідь?