Підберіть коефіцієнти у окисно-відновних реакціях двома методами: Fe+HNO3+Fe(NO3)3+NO2+H2O


Ответы на вопрос

Отвечает Туранова Лиза.

Ответ:

Fe + 6HNO3 = Fe(NO3)3 + 3N02 +3H20

Fe (0) - 3e = Fe (+3) |1

N (+5) + 1e = N (+4) | 3

Объяснение: