З переліку речовин вибрати ті, що будуть взаємодіяти між собою. Записати рівняння реакцій: Са, ВаО,

Р₂О₅, Н₂О, НСІ, КОН​

Ответы на вопрос

Отвечает Панасенко Мария.

1)Ca+2H2O=Ca(OH)2+H2

2)Ca+2HCl=CaCl2+H2

3)3BaO+P2O5=Ba3(PO4)2

4)BaO+H2O=Ba(OH)2

5)BaO+2HCl=BaCl2+H2O

7)P2O5+3H2O=2H3PO4

8)P2O5+6KOH=2K3PO4+3H2O

9)HCl+KOH=KCl+H2O