Срочно який об'єм кисню прореагує з 21,6 г алюмінію​


Ответы на вопрос

Отвечает Глухова Валерия.

Объяснение:

4Al + 3O2---->2Al2O3

n(Al)=21,6/27=0,8 моль

4 - 0,8 моль

3 - х моль

х=0,6 моль

V(O2)=0,6*22,4=13,44 л