Срочно дам 99 балов!!! ❕❗❕❗❕ Обчисліть масу(m) і об'єм(v) водню(H2) який утворився під час

взаємодії алюмінію(AI) кількістю речовини 2 моль з хлоридною кислотою(HCI)

Ответы на вопрос

Отвечает Калашников Михаил.

Дано:

n(Al) = 2 моль

Знайти:

m(H2) - ?

V(H2) - ?

Розв'язання:

1) 2Al + 6HCl → 2AlCl3 + 3H2↑;

2) n(H2) = n(Al) * 3 / 2 = 2 * 3 / 2 = 3 моль;

3) m(H2) = n * M = 3 * 2 = 6 г;

4) V(H2) = n(H2) * Vm = 3 * 22,4 = 67,2 л.

Відповідь: Маса H2 становить 6 г; об'єм - 67,2 л.