Основы органічних речовин є карбон в організмі людини масою 60 килограмм міститься близько 12,6 кг

атомів карбону обчисл частку карбона в організмі людини такої масси у відсотках дам 38 балів, тільки щоб було дано,розв'язання і відповідь, прошуу будь ласкаа поможіть​

Ответы на вопрос

Отвечает Матюха Владислава.

Відповідь:

Дано

m(люд)=60кг

m(C)=12,6кг

---------------------

w-?

Розв'язок

w=m(C)*100/m(люд)=12,6*100/60=21%

Пояснення:

Отвечает Рибчак Анжеліка.

Ответ:

21% массы человеческого тела состоит из атомов углерода

Объяснение:

(12,6 кг/60 кг) * 100 = 21%