Основою органічних речовин є карбон. В організмі людини масою 60 кг міститься близько 12,6 кг

атомів карбону. Обчисли масову частку карбону в організмі такоїлюдини (у відсотках).​

Ответы на вопрос

Отвечает Андріюк Аня.

Ответ:

21%

Объяснение:

w(C)=m(C)/m(орг)*100%=12,6/60*100=21%