уксусная кислота масою 6г провзаємодіяла з наррієм.обчислити масу солі і обєм водню що

утрорився при цьому

Ответы на вопрос

Отвечает Кулак Миша.
Решение в файле ................

Отвечает Воленчук Дашенька.

     6 г                               m=?                V=?

  2 CH3COOH +2 Na =  2CH3COONa + H2

n=2 моль                       n=2 моль         n=1 моль

М=60 г/моль                М=82 г/ моль     Vm=22,4 л/моль

m=120 г                       m=164 г              V=22,4 л

6 г СH3COOH    -    X г CH3COONa

120 г CH3COOH -   164 г CH3COONa

m(CH3COONa) = 6 * 164/ 120 = 8,2 г

6 г СН3СООН  -   Х л Н2

120 г СН3СООН  -   22,4 л Н2

V(H2) = 6 * 22,4 / 120 = 1,12 л