NaCl масою 6 грамів розчинили у воді масою 194 грами, яка масова частка NaCl у добутому розчині


Ответы на вопрос

Отвечает Алексеева Аня.
W = m(в-ва) / m(р-ра) *100%
m(р-ра) =6+194= 200 (г)
W= 6/200*100% = 3%