Який об'єм водню виділиться внаслідок взаємодії 6г кальцію з водою


Ответы на вопрос

Отвечает Кулагина Анна.
 6г                                     Хл
Ca + 2H2O = Ca(OH)2 + H2
40г                                    22,4л

х=6*22,4/40=3,36л