Кальцій легко окислюється киснем . Оксид кальцію виявляє основні властивості, бурхливо реагуючи з

водою. Гідроксид кальцію перетворюється в карбонат кальцію поглинаючи диоксид карбонату ( 4 ). Карбонат кальцію в присутності СО2 розчиняється у воді, перетворюючись в гідрокарбонат . Гідрокарбонат кальцію легко розкладається при нагріванні​

Ответы на вопрос

Отвечает Бойко Вероника.

Ответ:

Объяснение:

2Ca + O2 = 2CaO

CaO + H2O= Ca(OH)2

Ca(OH)2 + CO2 = CaCO3 + H2O

CaCO3 + CO2 + H2O = Ca(HCO3)2

Ca(HCO3)2 = CaCO3 + CO2 + H2O