На 300 г крейди подіяли розчином сульфатної кислоти.Обчисліть об'єм газу , що виділиться та масу

солі , що утворилась в наслідок реакції

Ответы на вопрос

Отвечает Капбарова Назым.
СаСО3+H2SO4=CaSO4+H2CO3(CO2⬆+H2O)
n CaCO3=300:100=3
=n CO2. V CO2=22.4×3=67.2 дм³
n CaSO4=n CaCO3=n CO2=3. m CaSO4=3×136=408 г.