Обчисліть кількість моль атомів Карбону в ацетилені об`ємом 56л (н.у.)


Ответы на вопрос

Отвечает Буйлова Полина.
N (c2h2)=56/22.4= 2.5 моль
n (c)=2.5×2= 5 моль