Вуглеводень містить 81,82% вуглецю.Відносна густина за воднем дорівнює 22.Визначте формулу речовини.


Ответы на вопрос

Отвечает Лобанов Олег.
Дано
W(C) = 81.82% = 0.8281
D(H2) = 22
-------------------------
CxHy-?

M(CxHy) = D(H2) * 2 = 22*2 = 44 g/mol
W(H) = 1-0.8281 = 0.1719 
CxHy/ 44 = 0.8281 / 12 : 0.1719  / 1
CxHy = 3: 8
C3H8 - пропан
ответ Пропан