ПОМОГИТЕ ПОЖВАВИЛАСЯ! !! Обчисліть масу газової суміші,яка складається з нітроген (II) оксиду

об'ємом 5.6дм3 та нітроген (IV) оксиду об'ємом 56дм3.

Ответы на вопрос

Отвечает Топовский Денис.

Дано:

V(NO) = 5.6 дм³

V(NO2) = 56 дм³

Знайти:

m(суміші) - ?


M(NO) = 30 г/моль

M(NO2) = 46 г/моль

n= V/Vm

m= n*M

m= (V/Vm)*M

Vm = 22,4 дм³/моль

m(NO) = 5,6 дм³/22,4 дм³/моль*30 г/моль = 7,5 г

m(NO2) = 56 дм³/22,4 дм³/моль*46 г/моль = 115 г

m(суміші) = m(NO)+m(NO2) = 7,5 г+115 г = 122,5 г

Відповідь: 122,5 г