Внаслідок спалювання вуглеводню масою 4,2 г утворився оксид карбону 4 масою 13,2 г.Відносна густина

за воднем 42. Визначити молекулярну формулу.

Ответы на вопрос

Отвечает Кісельов Валєра.
DR(H2) = 42 ==> MR = 84 г/моль

CO2 ==> C

13.2/44 = х/12

х = 3.6 г

m(H) = 4.2 - 3.6 = 0.6 г

CxHy

12x = 3.6

y = 0.6

x = 0.3

y = 0.6

C0.3H0.6 |x20

C6H12 — гексен.