27. Який об’єм водню можна добути в результаті взаємодії розбавленої сульфатної кислоти з залізом

масою 20 г, масова часта домішок в якому складає 4,8%?

Ответы на вопрос

Отвечает Шамсутдинова Аделя.
W(Fe) = 95.2% ==> m(Fe) = (20/100)*95.2 = 19.04 г

Fe + H2SO4 = FeSO4 + H2

19.04/56 = x/22.4;

x = (19.04*22.4)/56 = 7.616 л