Помогите с ответом нужно Сделать рівняння реакцій за схемой нітратна кислова -> магній нітрат

-> нітроген (IV) оксид -> нітратна кислота -> азот

Ответы на вопрос

Отвечает Obvintsev Sema.
2HNO3 + Mg(OH)2 = Mg(NO3)2 + 2HOH

2Mg(NO3)2 (t)= 2MgO + 4NO2 + O2

4NO2 + O2 + 2HOH = 4HNO3

12HNO3 + 5Zn = 5Zn(NO3)2 + N2 + 6H2O