Визначити об'єм кисню який займає за н.у. 0,5 моль


Ответы на вопрос

Отвечает Чащина Таня.
N(O2) = V(O2)/Vm, где Vm = 22,4 л/моль
Тогда V(O2) = n(O2) * Vm = 0,5 * 22,4 = 11,2 л