В 80 мл воды поместили 0,2 моль калию.Обчислить объем водорода, образовавшегося (н.у). 80 мл води

помістили 0,2 моль калію.Обчисліть об'єм водню ,що утворився(н.у).

Ответы на вопрос

Отвечает Вараксина Катя.

2K+2H2O=2KOH+H2

80мл Н2О=80г

М(Н2О)=18г/моль

n(H2O)=80/18=4,4моль

вода в надлишку

ПО рівнянню при взаємодії  2 моль калію утворюється 1 моль водню

Якщо вступило в реакцію  0,2моль калію , ту утвориться 0,1 моль водню

обєм 0,1 моль водню=0,1*22,4=2,24л