Обчислити масову частку речовини в розчині, якщо в 400 г води розчинили 80 г цукру. Допоможіть

будь ласка!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Сидорук Влад.
Масова частка цукру= (маса цукру/масу розчину ) * 100
маса розчину 400+80=480
масова частка цурку=( 80/480)*100 = приблизительно 17%