Який об'єм водню виділяється при взаємодії сульфатної кислоти масою 48г з магнієм (н.у)


Ответы на вопрос

Отвечает Скурихина Рита.

дано

m(Mg) = 48 g

----------------------

V(H2)-?

Mg+H2SO4-->MgSO4+H2

M(Mg) = 24 g/mol

n(Mg) = m/M = 48 / 24 = 2 mol

n(Mg) = n(H2) = 2 mol

V(H2) = n(H2) * Vm = 2*22.4 = 44.8 L

ответ 44.8 л