Обчисліть масову частку KCl у розчині якщо у воді масою 95 г розчинити сіль масою 15 г


Ответы на вопрос

Отвечает Жомарт Арука.

Розв'язання.

1) Знаходимо масу розчину КСІ - m(розчину )= m(H2O) + m( KCI) = 95г+15г=110г

2) Обчислюємо масову частку КСІ - w(KCI)= m(KCI)/m( розчину)×100%= 15/110×100=13,6%