Обчисліть масову масову частку розчиненої речовини в утвореному розчині , одержаному розчиненням

10г солі в 70г води

Ответы на вопрос

Отвечает Алькинский Артём.

Ответ:

m(р-ну)=m(солі)+m(води)=10+70=80г

w(солі)=m(солі)/m(р-ну)*100%=10/80*100=12,5%

Объяснение: