Потрібна допомога! Будь-ласка !як зміниться масова частка розчиненої речовини, якщо до 245г 20%- го

розчину сульфатної кислоти додати 200г води

Ответы на вопрос

Отвечает Asimova Diana.

Знаходимо масу розчиненої речовини в розчині

m(р.р.) = 245 г*0,2 = 49 г

Маса розчиненої речовини не змінилася, але маса нового розчину збільшилася на масу води, тобто маса нового розчину дорівнює

m(розч.2) = 245 г + 200 г = 445 г

А тепер знаходимо масову частку в розчині2

ω(розч2) = 49 г/445 г = 0,1101 або 11,01%

Розрахуємо на скільки зменшилася масова частка:

Δω = 20%-11,01% = 8,99%

Відповідь: масова частка зменшилася на 8,99%