Якій кількості речовини відповідає хлор об'ємом 4,48л ?​


Ответы на вопрос

Отвечает Губаева Разиля.

Дано :

V(Cl2) = 4,48 л

Найти :

n(Cl2) - ?

n(Cl2) = V/Vm

Vm = 22.4 л/моль

n(Cl2) = 4,48 л/22,4 л/моль = 0,2 моль

n(Cl2) = 0,2 моль

Ответ : n(Cl2) = 0,2 моль

Отвечает Шайдак Слава.

n=V/Vm

n=4.48л/22.4л/моль

n=0.2 моль

Відповідь : 0,2 моль