1. До складу речовини входять Бор та Оксиген. Напишіть формулу речовини. Обчисліть, якій

кількості речовини відповідає її маса 14 г. 2. Обчисліть, якій масі відповідає кисень об’ємом 67,2 л (н.у.). 3. Обчисліть об’єм карбон(ІІ) оксиду (н.у.) масою 140 г. Скільки молекул там міститься? 4. * Масова частка чотиривалентного елемента в оксиді становить 27,3 %. Визначте елемент та складіть його хімічну формулу, якщо відомо, що маса цього газу, взятого об’ємом 89,6 л (н.у.), становить 176 г.

Ответы на вопрос

Отвечает Критов Дмитрий.
№1 В2О3
n= m/M
M(B2O3)= 70 г/моль
n(B2O3) = 14г/ 70г/моль = 0.2 моль
( не уверена в ответе , но скорее всего так )
№2 Дано:
V(O2) = 67,2 л
Vm = 22,4 л/моль
M(O2) = 32 г/моль
Знайти :
m(O2)-?
Розв‘язання :
m= M*n
n = V/Vm
n(O2) = 67,2 л/ 22,4 л/моль = 3 моль
m(O2) = 32 г/моль * 3 моль = 96г
Відповідь : m(O2) = 96 грам
№3
Дано:
m (CO2) = 140 г
M ( CO2) = 44 г/моль
Знайти :
V ( CO2) - ?
Розв’язання:
V=n*Vm
n= m/M
n(CO2) = 140г / 44г/моль = 3,2 моль
V(CO2) = 3,2 моль* 22,4 л/моль = 71,68 л
Відповідь: V(CO2) = 71,68 літрів
№4 к сожалению не помогу (