Срочно!!! Перетворіть схеми хімічних реакцій на рівняння (доберіть коефіцієнти). 1. FeCl2 + H2SO4

→ FeSO4 + HCl 2. Al + HCl → AlCl3 + H2 3. Fe2O3 + H2 → Fe + H2O 4 NH3 + O2 → NO + H2O 5. Al(OH)3 → Al2O3 + H2O 6. Fe + CuSO4 → FeSO4 + Cu 7. Fe2(SO4)3 + KOH → Fe(OH)3 + K2SO4 8. Cu(NO3)2 → CuO + NO2 + O2 9. CaCO3 + HCl → CaCl2 + H2O + CO2 10. Fe(OH)3 + H2SO4 → Fe2(SO4)3 + H2O 11. Al2(SO4)3 + BaCl2 → BaSO4 + AlCl3 12.KOH + CO2 → K2CO3 + H2O

Ответы на вопрос

Отвечает Дашевский Виталий.

1) FeCl2 + H2SO4 = FeSO4 + 2HCl

2) 2Al + 6HCl = 2AlCl3 +3 H2

3) Fe2O3 +3 H2 = 2Fe + 3H2O

4) 4NH3 + 5O2 =4 NO + 6H2O

5) 2Al(OH)3 = Al2O3 + 3H2O

6) Fe + CuSO4 = FeSO4 + Cu

7) Fe2(SO4)3 +6 KOH = 2Fe(OH)3 + 3K2SO4

8) 2Cu(NO3)2 -> 2CuO + 2NO2 + 3O2

9) CaCO3 + 2HCl = CaCl2 + CO2 + H2O

10) 2Fe(OH)3 + 3H2SO4 = Fe2(SO4)3 + 6H2O

11) Al2(SO4)3 + 3BaCL2 = 3BaSO4 + 2AlCl3

12) 2KOH + CO2 = K2CO3 + H2O