Перетворіть схеми хімічних реакцій на рівняння (доберіть коефіцієнти). FeCl2 + H2SO4 → FeSO4 +

HCl Al + HCl → AlCl3 + H2 Fe2O3 + H2 → Fe + H2O NH3 + O2 → NO + H2O Al(OH)3 → Al2O3 + H2O Fe + CuSO4 → FeSO4 + Cu Fe2(SO4)3 + KOH → Fe(OH)3 + K2SO4 Cu(NO3)2 → CuO + NO2 + O2 CaCO3 + HCl → CaCl2 + H2O + CO2 Fe(OH)3 + H2SO4 → Fe2(SO4)3 + H2O Al2(SO4)3 + BaCl2 → BaSO4 + AlCl3 KOH + CO2 → K2CO3 + H2O

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Алексей.

Ответ:

FeCl2 + H2SO4 = FeSO4 + 2HCl

2Al + 6HCl = 2AlCl3 + 3H2

Fe2O3 + 3H2 = 2Fe + 3H2O

4NH3 + 5O2 = 4NO2 + 6H2O

2Al(OH)3 = Al2O3 + 3H2O

Fe + CuSO4 = FeSO4 + Cu

Fe2(SO4)3 + 6KOH = 2Fe(OH)3 + 3K2SO4

2Cu(NO3)2 = 2Cu + 4NO2 + O2

CaCO3 + 2HCl = CaCl2 + H2O + CO2

2Fe(OH)3 + 3H2SO4 = Fe2(SO4)3 + 6H2O

Al2(SO4)3 + 3BaCl2 = 3BaSO4 + 2AlCl3

2KOH + CO2 = K2CO3 + H2O

Объяснение: