Обчисліть масу хлоретану що утворюється при взаємодії етану з 27 г хлору


Ответы на вопрос

Отвечает Куликова Сонечка.

27 г. Х г

CH3-CH3+Cl2=CH3-CH2-Cl+HCl

n=1 моль. n=1 моль

М=71 г/моль. М=64,5 г/моль

m=72 г. m=64,5 г

27 г Cl2. -. Х г. С2Н5Cl

72 г Cl2. -. 64,5 г С2Н5Cl

m(C2H5Cl)=27*64,5/72=24 г