яка кількість речовини кальцій оксиду утворюється внаслідок взаємодії кальцію з киснем кількістю

ресовини 3.5 моль

Ответы на вопрос

Отвечает Пересыпкин Вова.

2Са+О2=2СаО

3,5/1=х/2

х=3,5*2=7 моль

кылькысть речовини 7 моль