Напишіть рівняння реакцій, що лежать в основі схеми: S-->SO2-->SO3-->Li2SO4


Ответы на вопрос

Отвечает Кыдыралы Алиби.

S + O2 = SO2

2SO2 + O2 = 2SO3

SO3 + Li2O = Li2SO4