Масова частка білків у квасолі становить 21 %, а середнє значення масової частки Нітрогену в білках

дорівнює 16 %. Яка приблизна маса Нітрогену міститься в 60 г квасолі​

Ответы на вопрос

Отвечает Богданов Ваня.

60г-100%

Мч=21%

Mr(N)=16%

m(фасолі)=60г

m(N)-?

(60*21)/100=12.6г— маса білків в фасолі

12.6г—100%

N—16%

N=(12.6*16)/100=2.016г

2.016≈2

N=2г